بارکد خوان ثابت BCL 300i لیوز با استفاده از جدید ترین روش و تکنولوژی های روز درصد خطای خواندن بارکد را به طور کامل از بین برده است و همچنین این بارکد خوان با طراحی ماژولار خود پشتیبانی از انواع رابط ها و اتصال ها را ممکن نموده است که متناسب با انواع نیاز شما در خط تولید قابل بهینه سازی و پاسخگویی می باشد؛ لازم به ذکر است که این سری از بارکدخوان های لیوز با اندازه بدنه مناسب قابل تعبیه در هر جای نوار نقاله می باشد.

با استفاده از پرده نوری حفاظتی سری MLC 530 SMG لیوز الکترونیک دیگر نیاز به سیستم میوتینگ در خط تولید خود نخواهید داشت که برای شما برآورد هزینه بسیار کمتری به دنبال خواهد داشت و همچنین فضای بسیار کمتری را نیز اشغال می نماید.

سنسور های DDLS 200 و AMS 300i لیوز الکترونیک در زمینه تشخیص و شناسایی اشیا متحرک در تمام صنایع، با استفاده از جدید ترین تکنولوژی روز به عملکرد بدون سیم رسیده اند که حاصل آن صرفه جویی در هزینه های اضافه و افزایش سرعت و دقت خطوط تولید شما خواهد بود. با استفاده از سنسور های لیوز الکترونیک، فضای کمتری از خط تولید تان مشغول می شود بنابراین به محیط بزرگتری برای فعالیت دسترسی خواهید داشت.

سنسور‌های سری25 و 3C لیوز الکترونیک با همراه داشتن جدیدترین تکنولوژی و طراحی روز، اشیاء را با دقت بسیار بالا در نقاط دلخواه خط تولیدتان تشخیص می‌نمایند. این سری از سنسور‌های لیوز با تنوع در نوع عملکرد، اندازه بدنه و ... پاسخگوی انواع نیاز‌های شما برای شناسایی اشیاء می‌باشند که نصب و راه اندازی آسان این سنسور‌ها باعث صرفه جویی در زمان شما می‌شوند.

سنسور های خازنی لیوز تشخیص دقیق و مطمئنی از تمام اشیاء با هر جنس بدنه را امکان پذیر نموده اند.به لطف حساسیت و دقت بالای سنسور های خازنی لیوز قادر به تشخیص اشیاء رسانا و نارسانای الکتریکی در تمام صنایع خواهید بود.

پرده های نوری لیوز عملکردی دقیق و متناسب برای هر نیازی که در زمینه اندازه گیری و سوئیچینگ خطوط تولید دارید به شما ارائه می دهند.

چه بخواهید بر سیستم در حال فعالیت نظارت داشته باشید یا طول، ارتفاع، حفره ایجاد شده در بسته بندی ها را تشخیص دهید؛ پرده نوری لیوز با تنوع و گوناگونی در سری های خود پاسخگوی تمام نیاز های شما خواهند بود.

ار اس ال 400 جدید ترین نسل اسکنر های لیزری لیوز می باشد که لیوز از دهه ها تجربه خود در زمینه ایمنی و سیفتی خطوط تولید در صنایع مختلف استفاده نمود و کامل ترین سنسور برای حفاظت از نیروی انسانی و دستگاه های موجود در خط تولید را عرضه کرد.این چندین دهه تجربه منجر به ساخت لیزر اسکنری با تکنولوژی منحصر به فرد، ویژگی و قابلیت های تاثیر برانگیز، جنس ساختاری بسیار مستحکم و ... شد.

لیوز الکترونیک با تولید و عرضه سنسور هایی در تمام زمینه های تشخیص رنگ، شناسایی اشیاء کوچک و بزرگ، تشخیص قطعات فلزی، اندازه گیری فاصله اشیاء و ... با قابلیت عملکرد در تمام صنایع پاسخگوی تمام نیاز های شما از سنسور در انبار مکانیزه می باشند.

سنسور های لیوز الکترونیک با افزایش سرعت و توان ذخیره سازی و انتقال اجناس و کالا در خطوط تولید حتی در شرایط محیطی با نور زیاد به شما عملکردی دقیق و کامل را ارائه می دهند. همچنین سنسور های لیوز با ویژگی هایی نظیر تنظیم اولیه آسان، داشتن استاندارد های مورد نیاز در تمام صنایع، زمان نصب و راه اندازی بسیار کم و ... پاسخگوی هر نیازی در انبار مکانیزه می باشند.

تنوع فراوان و گوناگون لیوز در سوئیچ و قفل های سیفتی، سنسور های مجاورتی و شاسی امرجنسی هیچ خواسته ای را بی پاسخ نگذاشته است و تمام خواسته های شما را از سایر برند ها بی نیاز می کند.

درباره ما

  • نمونه ای موفق از گرایش تجربی و کاربردی

    زمانیکه در اوایل دهه 60 تصمیم گرفته شد تا Leuze electronic برای تهیه سنسورهای مورد استفاده در ماشین آلات نساجی شرکت تاسیس شود، تصور نمی کردیم که به یک شرکت بین المللی موفق چناچه امروزه می بینیم، تبدیل شود. 

    ادامه مطلب...

فروشگاه اینترنتی لوازم الکترونیکی

شبکه های اجتماعی