Leuze Electronic درباره

نمونه ای موفق از گرایش تجربی و کاربردی

زمانیکه در اوایل دهه 60 تصمیم گرفته شد تا Leuze electronic برای تهیه سنسورهای مورد استفاده در ماشین آلات نساجی شرکت تاسیس شود، تصور نمی کردیم که به یک شرکت بین المللی موفق چناچه امروزه می بینیم، تبدیل شود. 

 

امروزه، Leuze electronic دارای موفقیت جهانی بوده و خواستار کارآفرینی با نگرش رو به پیشرفت است که تعداد کمی از شرکتها آن را اجرا می کنند. 

تصادفی نیست که امروزه Leuze electronic پیشرو تکنولوژی محسوب شده  و در تمام بازارهاي در حال پیشرفت با شرکتهاي تابعه و توزیع کننده هاي مختلف در سراسر دنیا فعال است. طیف بزرگ سایزها با بازه گسترده متغیرها را تسهیل می کند.

 

 

آمار و ارقام

تعداد کم اعداد بیش از هزار حرف می گویند.

آمار شرکت در یک نگاه

 

 

 

موقعیت ها در آلمان

ما همه جا هستیم و نزدیک شما، هرجا که هستید.

 

Leuze electronic GmbH + Co. KG

In der Braike

D-73277 Owen

Phone : +497021573-0

Fax : +497021573-199

E-mail: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

شعبه اصلی در Owen

توسعه، ساخت و فروش سنسورهای photoelectronic (فوتوالکترونیک)، سوییچهای inductive، سیستمهای شناسایی و ارسال اطلاعات و همچنین سیستمهای پردازش تصویر

سیستمهاي ما در صنایع اتومبیل، سیستمهاي انتقال و ذخیره سازي، همچنین تکنولوژي مونتاژ و آنالیز، صنایع الکترونیک و خورشیدي ، تکنولوژي ماشین چاپ، بسته بندي و آزمایش استفاده می شوند. ما بر پایه تحقیقات گسترده، عملکرد توسعه بخش و مهندسین واقف به فنون کاربردي، به طور دائم سیستمها را گسترش داده و براي سیستمهاي آتی کاربرد ایجاد کنیم.

ما با هدف پیشنهاد راه حلهاي موثرتر و کارآیی بالاتر به بهینه سازي نسبت "قیمت به عملکرد" پرداخته ایم. همچنین شریک به حق هر دو کاربرد استاندارد و رهیافتهاي پیچیده، گرانقیمت و با کیفیت بالا هستیم. با فروش گسترده و شبکه خدمات نیز، به سرعت در دسترسیم. 

 

Leuze electronic GmbH + Co. KG

Fürstenfeldbruck location

Liebigstraße

D-٨٢٢٥٦ Fürstenfeldbruck

Phone: +4981415350-0

Fax: +4981415350-190 

E-mail: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید 

رهیافتهاي جامع براي حفاظت پرسنل تولید و عملیات تهیه و توزیع

نیازمندیهاي اصلی سیستمهاي مدرن شامل بهره وري، سطح بالاي اتوماسیون و انعطاف پذیري بالاي محصولات می باشد.

اسکنر های لیزری امنیتی (Safety Laser Scanner) و پرده های نوری امنیتی (Safety Light Curtains) ما این چالش را به عنوان بخش جدایی ناپذیر این سیستمها حل کرده است.

علاوه بر این تجهیزات ایمنی پرتوي نوري و سوییچهاي امنیتی مکانیکی و مغناطیسی ما، در ترکیب با رله  اي امنیتی، حفاظت موثر پرسنل را ایجاد می کنند که با استانداردهاي بین المللی ایمنی تطابق داشته و در روند کاري کارخانه وقفه اي ایجاد نمی کنند. 

ما از طریق گستره وسیع ماشین آلات و مفاهیم سیستمی، اهمیت زیادي براي یکپارچه سازي اقتصادي  تجهیزات امنیتی خود قائل هستیم. همچنین با ارائه خدمات ایمنی در طول برنامه ریزي، راه اندازي و  بازرسی از تجهیزات امنیتی، از شما پشتیبانی می کنیم.

 

Leuze electronic assembly GmbH
Unterstadion location
Stützenstraße ٣

D-٨٩٦١٩ Unterstadion

Phone: +4973939508-0

Fax: +497939508-49

E-mail: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

www.leuze-electronic-assembly.de 

 

توسعه، تولید و فروش مدارهای الکترونیکی

 ما بردهاي مداري نصب شده و سیستم هاي یکپارچه که بر روي آن بردها ساخته می شوند تولید می کنیم که هر دو براي Leuze electronic و همچنین براي سایر مشتریان خارجی است. درجه بالاي نوآوري ما، نسبت خوب "قیمت به کارایی" و پشتیبانی هدفمند ما به خوبی در بازار ارائه دهنده خدمات EMS شناخته شده است. علاوه بر این، مفهوم تهیه و توزیع پیشرفته، ترکیب طیف بزرگ سایزها با بازه گسترده متغیرها را تسهیل می کند.

دایره وسیع خدمات فنی، از ما شریک باکفایت و قابل اعتماد براي نصب و راه اندازي قطعات -THT و -SMT بر PCBs ( بورد های چاپی مدار ) انعطاف پذیر یا سخت می سازد. یکی از عرصه هاي تخصص ما فن آوري اتصال مواد داراي پایه انعطاف پذیر و همچنین نصب و راه اندازي fine pitch BGAs است که شامل روش  "بسته بندی در بسته بندی" (POP) میشود. فن آوری State-of-the-art-testing، مانند Flying Probe و AOI براي بازرسیهاي داراي فرآیند نوري، استانداردهاي کیفیت ما را تصدیق می کنند.

  

تحقیق و توسعه

این سخت است که همیشه رهبر فنی باشید.

این تصادفی نیست که ما به عنوان یک نیروي محرکه و یکی از رهبران نوآوري در صنعت سنسور نوري براي اتوماسیون کارخانه ها به حساب می آییم. ما بر پایه تحقیقات گسترده و عملکرد توسعه بخش و مهندسین واقف به فنون کاربردي، پیوسته در حال توسعه خط تولید خود هستیم. ما  همه این کار را با هدف ارائه راه حلهاي کارآمد تر و قدرتمندتر به مشتریانمان انجام می دهیم. بر این اساس، ما سیستم هاي پیشرو را توسعه می دهیم. سیستمهایی که طراحی شده اند تا به مشتریان در تمام شعبه ها مزایاي مسلمی، در حال حاضر و آینده بدهیم. 

 

کیفیت 

بالاترین کیفیت براي محصولات Leuze electronic است.

داشتن کیفیت بالا فقط از طریق فرآیندهاي تثبیت شده و داراي گواهینامه معتبر ، تضمین می شود. خوشحالیم که مراجع مستقلی داریم که این امر را تصدیق می کنند. گواهی نامه ما مطابق با ISO 9001 و ISO 13485 تضمین پیروی ما ازاستاندارد های کیفیت بین المللی و همچنین پذیرش جهانی و تداوم کیفیت بالاي محصولات ما است. علاوه بر این، فرآیندهاي توسعه و روش هاي مدیریت ایمنی داراي گواهینامه مطابق با IEC 61508-1 می باشند.

  

گواهینامه ها

•مدیریت کیفیت

DIN EN ISO سیستم مدیریت کیفیت 9001: 2008

DIN EN ISO سیستم مدیریت کیفیت تجهیزات پزشکی 13485: 2012

درباره ما

  • نمونه ای موفق از گرایش تجربی و کاربردی

    زمانیکه در اوایل دهه 60 تصمیم گرفته شد تا Leuze electronic برای تهیه سنسورهای مورد استفاده در ماشین آلات نساجی شرکت تاسیس شود، تصور نمی کردیم که به یک شرکت بین المللی موفق چناچه امروزه می بینیم، تبدیل شود. 

    ادامه مطلب...

فروشگاه اینترنتی لوازم الکترونیکی

شبکه های اجتماعی